Agenda & Uitslagen

Op deze pagina vindt u de tijdelijke agenda van FC Volendam met alle wedstrijden. De betreffende pagina met alle data is binnenkort beschikbaar. Heden vindt u hier vast het programma en uitslagen.


zaterdag, 2 maart

10:30 | Zeeburgia U13 - FC Volendam U13 | Amsterdam | beker | S. van Schoonderwoerd l uitslag 0-6
11:00 | FC Volendam U12 - FC Twente U12 | Kras Stadion (veld 2) l uitslag 12-8
12:00 | FC Volendam U15 - ADO Den Haag U15 | Kras Stadion | beker | S. Zandbergen l uitslag 2-1
12:30 | De Graafschap U19 - FC Volendam U19 | Doetinchem | S.J.M. Janssen l uitslag 1-2
13:30 | FC Volendam U14 - De Graafschap U14 | oefen | Kras Stadion (veld 2) | omkleden RKAV Volendam complex | O. Luksch | 3 x 30 l uitslag 10-2
14:30 | FC Volendam U17 - Excelsior U17 | Kras Stadion | M. Brands l uitslag 3-1


maandag, 4 maart

20:00 | Jong AZ - FC Volendam | Wijdewormer | J. van der Laan | J. Been | S. van der Vrande | M. Vos | uitslag 1-1 (R. Schouten)


dinsdag, 5 maart

18:15 | Ajax U14 - FC Volendam U14 | Amsterdam | oefen | uitslag 4-2
18:30 | FC Volendam U16 - DWS U17 | Kras Stadion | oefen | O. Luksch | uitslag 2-1
 

woensdag, 6 maart

17:30 | FC Volendam U12 - Born to Play U13 | Kras Stadion | oefen | 11:11 | D. Terpstra


vrijdag, 8 maart

20:00 | FC Volendam - Go Ahead Eagles | Kras Stadion | A. Bos | T. Krijt | D. Zijlstra | T.R. Winkel | uitslag 0-1


zaterdag, 9 maart 

09:30 | FC Volendam U12 - PSV U12 | Kras Stadion | uitslag 2-8
12:30 | FC Volendam U19 - FC Groningen U19 | Kras Stadion | Y. Kuipers | uitslag 1-3
12:30 | ADO Den Haag U17 - FC Volendam U17 | Den Haag | uitslag 0-0
14:30 | DEM U17 - FC Volendam U16 | Beverwijk | oefen | uitslag 4-0

18:00 | HBS - Jong FC Volendam | Den Haag | uitslag 1-2


zondag, 10 maart

10:00 | FC Volendam U14 - toernooi sc Cambuur | Sportpark: sc Leovardia, Kalverdijkje 83, 8924 JJ Leeuwarden


dinsdag, 12 maart

18:00 | AZ U19 - FC Volendam U19 | oefen | Wijdewormer | uitslag 0-1


woensdag, 13 maart

16:30 | Ajax U12 - FC Volendam U12 | Amsterdam
17:30 | FC Volendam U17 - JPN U17 | oefen | Kras Stadion | J.M. Caldenhove | J. Bens | D.A. Lyesen | uitslag 1-1

 

vrijdag, 15 maart

20:00 | FC Twente - FC Volendam | Enschede | M.B. van den Kerkhof | D.F.J.G. Goossens | F. Ozinga | J.J.M. Vries | uitslag 5-0



zaterdag, 16 maart 

10:00 | FC Volendam U13 - Almere City FC U13 | Kras Stadion | M. Arconada | uitslag 0-2
12:00 | FC Volendam U15 - Spartaan '20 U15 | Kras Stadion (veld 2) | M.R. Nicolai | uitslag 2-3
12:00 | FC Volendam U16 - FC Dordrecht U16 | Kras Stadion | M. Hoogeveen | uitslag 5-1
14:30 | FC Volendam U17 - FC Twente U17 | Kras Stadion (veld 2) | omkleden rkav Volendam-complex | M. Kluft | uitslag 3-2
12:45 | ADO Den Haag U19 - FC Volendam U19 | Den Haag | R.H. Karremans | uitslag 3-0
 
14:30 | Jong FC Volendam - UNA | Kras Stadion | D.H. de Vries | J. Hindriks | L. Faber | uitslag 1-2
 

woensdag, 20 maart

17:45 | FC Volendam U14 - Velsen U15 | Kras Stadion | oefen | J.N. Beers | uitslag 5-1

 

vrijdag, 22 maart

20:00 | FC Volendam - SC Cambuur | Kras Stadion | R.W.M. Martens | J.C. Lapar | S.R. de Groot | V.S. Ris | uitslag 0-1


zaterdag, 23 maart

11:00 | Roda JC U13 - FC Volendam U13 | Sportpark v.v. SNA, Boordmoolweg 1, 6065 AJ Montfort | R.C.H.G. Cauberg | uitslag 2-6
12:00 | AZ U12 - FC Volendam U12 | Wijdewormer | uitslag 15-4
12:00 | FC Volendam U14 - FC Dordrecht U14 | Kras Stadion | oefen | A. Kiel | uitslag 4-2
13:00 | Fortuna Sittard U16 - FC Volendam U16 | Sittard | M.G.M. Claessen | uitslag 2-6
14:30 | NEC U15 - FC Volendam U15 | Nijmegen | W.A. Snelders | uitslag 1-0
14:30 | FC Utrecht U19 - FC Volendam U19 | Utrecht | P.F. de Vink | uitslag 2-0

18:00 | JVC Cuijk - Jong FC Volendam | Cuijk | M.G. Paarhuis | T. Nagtegaal | M.W.J. Bolwerk


dinsdag, 26 maart

17:30 | Training FC Volendam U14 | Kras Stadion


woensdag, 27 maart

16:30 | Ajax U11 - FC Volendam U12 | Amsterdam | oefen | 8:8
17:30 | FC Volendam U13 - Zeeburgia U13 | Kras Stadion | oefen | J.N. Beers
 

vrijdag, 29 maart

20:00 | MVV - FC Volendam | Maastricht


zaterdag, 30 maart

09:30 | FC Volendam U12 - Ajax U12 | Kras Stadion (veld 2)
10:00 | FC Volendam U13 - PEC Zwolle U13 | Kras Stadion | M. Tuytel
10:30 | Vitesse U14 - FC Volendam U14 | Arnhem | M. El Hassnaoui
12:00 | FC Volendam U19 - FC Twente U19 | Kras Stadion | J.A. te Lindert
12:00 | FC Volendam U15 - Sparta R. U15 | Kras Stadion (veld 2) | J.S. van Eijsden | omkleden rkav Volendam
12:00 | IVV U17 - FC Volendam U16 | Landsmeer | oefen
14:30 | FC Volendam U17 - NAC U17 | Kras Stadion | R.H. Leerling


19:00 | OJC Rosmalen - Jong FC Volendam | Rosmalen

 


maandag, 1 april

20:00 | FC Volendam - FC Dordrecht | Kras Stadion


  dinsdag, 2 april

18:30 | FC Volendam U19 - Voetbal Academy Sports Group U19 | oefen | Kras Stadion


  woensdag, 3 april

17:30 | FC Volendam U12 - Foresters U13 | Kras Stadion | oefen | (11:11)
 

vrijdag, 5 april

20:00 | TOP Oss - FC Volendam | Oss


zaterdag, 6 april

11:45 | FC Volendam U19 - FC Utrecht U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U14 - FC Twente U14 | Kras Stadion (veld 2)
12:45 | sc Cambuur U13 - FC Volendam U13 | Leeuwarden
13:00 | Alphense Boys U15 - FC Volendam U15 | Alphen a/d Rijn
14:00 | Vitesse U12 - FC Volendam U12 | Arnhem
14:00 | FC Utrecht U16 - FC Volendam U16 | Utrecht
 
18:00 | Jong FC Volendam - Dongen | Kras Stadion


zondag, 7 april

12:00 | De Graafschap U17 - FC Volendam U17 | Doetinchem


dinsdag, 9 april

20:00 | Jong FC Volendam - Quick | Kras Stadion | restant 45 minuten 
17:30 | Almere City FC U15 - Fc Volendam U14 | oefen | Almere


woensdag, 10 april

18:30 | FC Volendam U13 - PSV U13 | Kras Stadion | halve finale beker
 

vrijdag, 12 april

20:00 | FC Volendam - Jong PSV | Kras Stadion


zaterdag, 13 april 

09:30 | FC Volendam U12 - AZ U12 | Kras Stadion (veld 2)
10:00 | FC Volendam U13 - GA Eagles U13 | Kras Stadion
12:00 | Sparta R. U14 - FC Volendam U14 | Rotterdam
12:00 | FC Volendam U16 - Excelsior R. U16 | Kras Stadion, veld 2 | oefen  
12:00 | FC Volendam U15 - ADO Den Haag U15 | Kras Stadion
14:30 | sc Heerenveen U17 - FC Volendam U17 | Heerenveen
15:00 | Excelsior U19 - FC Volendam U19  Rotterdam



zondag, 14 april

10:00 | Molenaar & Zwarthoed Cup | toernooi U9 | Kras Stadion
(deelnemers: Ajax, Heerenveen, Sparta, Excelsior, Vitesse Arnhem, FC Utrecht, Volendam, ADO Den Haag)


14:30 | TEC - Jong FC Volendam | Tiel


woensdag, 17 april

17:30 | FC Volendam U13 - sc Buitenveldert U13 | Kras Stadion


vrijdag, 19 april

20:00 | FC Volendam - NEC | Kras Stadion


zaterdag, 20 april

10:00 | FC Volendam U12 - Zeewolde U13 | oefen | Kras Stadion (veld 2) | 11:11
11:45 | FC Volendam U19 - Almere City FC U19 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U15 - FC Den Bosch U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | NEC U13 - FC Volendam U13 | Nijmegen | oefen
14:30 | FC Volendam U17 - Sparta R. U17 | Kras Stadion

18:00 | Jong FC Volendam - Quick'20 | Kras Stadion
 

maandag, 22 april

14:30 | Jong FC Utrecht - FC Volendam | Utrecht


dinsdag, 23 april

18:30 | FC Volendam U12 - De Blokkers U13 | oefen | Kras Stadion, veld 2 (11:11)


woensdag, 24 april

18:30 | Willem II U17 - FC Volendam U17 | Tilburg
18:30 | FC Volendam U19 - Willem II U19 | Kras Stadion

vrijdag, 26 april

20:00 | Telstar - FC Volendam | IJmuiden


dinsdag, 30 april

15:00 | FC Twente U19 - FC Volendam U19 | Hengelo


woensdag, 1 mei

19:00 | Olympia Haarlem U19 - FC Volendam U16 | Haarlem | oefen


vrijdag, 3 mei

20:00 | FC Volendam - Roda JC | Kras Stadion


zaterdag, 4 mei

10:30 | FC Twente U12 - FC Volendam U12 | Hengelo
12:00 | FC Volendam U14 - Roda JC U14 | Kras Stadion
12:30 | ADO Den Haag U16 - FC Volendam U16 | Den Haag
13:15 | Excelsior U13 - FC Volendam U13 | Rotterdam
13:15 | Excelsior U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
14:30 | FC Volendam U17 - PEC Zwolle U17 | Kras Stadion
14:30 | sc Heerenveen U19 - FC Volendam U19 | Heerenveen


zondag, 5 mei

14:00 | Westlandia - Jong FC Volendam | Naaldwijk
 

maandag 6 en vrijdag 10 mei
1e Ronde Play-offs


woensdag, 8 mei

17:30 | FC Volendam U13 - AFC U13 | Kras Stadion | oefen


zaterdag, 11 mei

09:30 | PSV U12 - FC Volendam U12 | Eindhoven
10:00 | FC Volendam U13 - FC Den Bosch U13 | Kras Stadion
11:45 | FC Volendam U19 - De Graafschap U19 | Kras Stadion 
12:00 | FC Volendam U16 - De Graafschap U16 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Den Bosch U14 - FC Volendam U14 | Den Bosch
12:45 | Excelsior U17 - FC Volendam U17 | Rotterdam

19:00 | Jong FC Volendam - OSS'20 | Kras Stadion


woensdag, 15 mei

17:30 | FC Volendam U12 - IVV U13 | oefen | Kras Stadion | 11:11
 

donderdag 16 en zondag 19 mei
2e Ronde Play-offs


zaterdag, 18 mei

09:30 | FC Volendam U12 - Vitesse U12 | Kras Stadion
11:15 | Spartaan'20 U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
11:30 | PSV U16 - FC Volendam U16 | Eindhoven 
14:30 | FC Volendam U17 - ADO Den Haag U17 | Kras Stadion
15:00 | Almere City FC U13 - FC Volendam U13 | Almere
15:00 | FC Groningen U19 - FC Volendam U19 | Groningen


zondag, 19 mei

14:00 | Jong FC Volendam - OFC | Kras Stadion
 

donderdag 23 en zondag 26 mei

3e Ronde Play-offs


zaterdag, 25 mei

10:00 | FC Volendam U14 - toerenooi Lommel SK (België)
10:30 | FC Volendam U15 - NEC U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Volendam U16 - Fortuna Sittard U16 | Kras Stadion
12:00 | De Graafschap U12 - FC Volendam U12 | Doetinchem | oefen
12:30 | FC Twente U17 - FC Volendam U17 | Hengelo
13:00 | FC Volendam U13 - Roda JC U13 | Kras Stadion (veld 2)
14:30 | FC Volendam U19 - ADO Den Haag U19 | Kras Stadion




zondag, 26 mei

14:30 | HSC'21 - Jong FC Volendam | Haaksbergen


zaterdag, 30 mei 

10:00 | FC Volendam U13 - toernooi Tiel


zaterdag, 1 juni

10:00 | FC Volendam U14 - Int. toernooi
11:00 | FC Volendam U12 - FC Den Bosch U12 | Kras Stadion | oefen


zaterdag, 8 juni

10:00 | FC Volendam U13 - Ajax U13 | Kras Stadion | oefen


zondag, 9 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi s.v. Hoofddorp | Hoofddorp


zondag,30 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi BFC (8:8) 

 



vrijdag, 3 augustus

20:00 | Start Competitie Ere Divisie

vrijdag, 10 augustus

20:00 | Start Competitie Keuken Kampioen Divisie

 


 

 



Laatste nieuws