Organisatie

Raad van Commissarissen

Hein Tol (Voorzitter)

Nellie Veerman-Tol

Hans Wiering

Frans Jonk
 

Bestuur

Voorzitter:
Henk Kras

Vice-voorzitter:
Henk Schoorl

Penningmeester:
Henk Binken

PR & Media:
Cor Tol 
cor.tol@fcvolendam.org

Algemene Zaken:
Jan Smit

Marketing:
Martin de Boer

Commercie:
Kees Pronk
kees.pronk@fcvolendam.org

 

Management en medewerkers

Operatie

Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Esther Binken (Events)
esther.binken@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

 

Commercie:

Martijn Molleman (Manager Commercie)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Klaas Schilder (Key Account Manager)
klaas.schilder@fcvolendam.org

Jack Tuijp (Commercial Officer)
jack.tuijp@fcvolendam.org

Jeroen Boekel (Commercieel Manager Evenementen)
jeroen.boekel@fcvolendam.org

Johan de Wit (PR, Media & Communicatie)
johan.dewit@fcvolendam.org

Nick Vermast (Commercial Promotional Officer)
nick.vermast@fcvolendam.org

 

Financiele administratie:
finance@fcvolendam.org

 

Kaartverkoop: 
Gery Veerman
gery.veerman@fcvolendam.org

 

Terreinmeester:
Piet Jonk

 

Interieur verzorgster/wasvrouw:
Marie Jonk

 

Veiligheidscoördinatoren
Maurice Roelandschap (FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

Denan Slatina (Jong FC Volendam)
denan.slatina@fcvolendam.org

 

Technische zaken:

Technisch Manager
Misha Salden
misha.salden@fcvolendam.org

Hoofd Jeugdopleiding
Stanley van Kesteren
stanley.vankesteren@fcvolendam.org

Assistent Hoofd Jeugdopleiding
Sander Veraart
sander.veraart@fcvolendam.org

Jeugdscouting
jeugdscouting@fcvolendam.org

Perschef:
Richard de Weijze (FC Volendam)
richard.deweijze@fcvolendam.org

Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
christiaan.moenis@fcvolendam.org

 

Jaarrekeningen:

Klik hier voor de Jaarrekening 2015-2016

 

Logo FC Volendam:

Klik hier voor het logo van FC Volendam in PNG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in JPG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in EPS.



Laatste nieuws