Organisatie

Raad van Commissarissen

Jaap Veerman (Voorzitter)
Erwin Boelhouwer
Frans Jonk
Henk Kras jr.
Kees Mooijer
Jan Plat
Nelly Veerman-Tol
 

Bestuur

Voorzitter:
Piet Kemper

Penningmeester:
Tom Koning

Financiën:
Tom Veerman

Technisch:
Hans Bond

Commercie:
Gerben Matroos

Cultuur & Media:
Jan Smit

PR & Operatie:
Richard de Weijze
richard.deweijze@fcvolendam.org

 

Directie

Operationeel Directeur
Tom Tol
tom.tol@fcvolendam.org

Technisch Directeur
Jasper van Leeuwen

Directeur Externe Betrekkingen
Keje Molenaar

 

Management en medewerkers

Commercie:
Martijn Molleman (Manager Commercie)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Klaas Schilder (Key Account Manager)
klaas.schilder@fcvolendam.org

Jack Tuijp (Account Manager)
jack.tuijp@fcvolendam.org

Johan de Wit (PR, Media & Communicatie)
johan.dewit@fcvolendam.org

Operatie
Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

Financiele administratie:
finance@fcvolendam.org

Ticketing:
Gery Veerman
Nick Vermast
ticketing@fcvolendam.org

Terreinmeester:
Piet Jonk

Interieur verzorgsters/wasvrouwen:
Monique Tol
Gemma de Wit
Marie Keizer-Veerman

Veiligheidscoördinator
Maurice Roelandschap (FC Volendam en Jong FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

Supporters Coördinator (SLO)
Ron Nagtzaam
ron.nagtzaam@fcvolendam.org
 

Technische zaken:

Technisch Directeur
Jasper van Leeuwen
jasper.vanleeuwen@fcvolendam.org

Hoofd Jeugdopleiding
Stanley van Kesteren
stanley.vankesteren@fcvolendam.org

Assistent Hoofd Jeugdopleiding
Rikkert de Ruiter
rikkert.deruiter@fcvolendam.org

Scout
Johan Steur
jeugdscouting@fcvolendam.org

Scout
Nick Vermast
nick.vermast@fcvolendam.org

Vertrouwenspersoon
Fons Veeken

Wedstrijdsecretaris
Henk Binken
wedstrijdsecretaris@fcvolendam.org

Perschef:
Sonny Sier
06-22086974
sonny.sier@fcvolendam.org

Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
06-51247276
christiaan.moenis@fcvolendam.org

 

Jaarrekeningen:

Klik hier voor de Jaarrekening 2017-2018

 

Logo FC Volendam:

Klik hier voor het logo van FC Volendam in PNG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in JPG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in EPS.



Laatste nieuws