Organisatie

Raad van Commissarissen

Jaap Veerman (Voorzitter)
Erwin Boelhouwer
Henk Kras jr.
Kees Mooijer
Jan Plat

Bestuur

Voorzitter
Piet Kemper

Penningmeester
Tom Koning

Financiën
Tom Veerman

Technisch
Hans Bond

Commercie
Gerben Matroos

Cultuur & Media
Jan Smit

Directie

Zakelijk directeur
Richard de Weijze
richard.deweijze@fcvolendam.org

Technisch directeur
Jasper van Leeuwen

Directeur externe betrekkingen
Keje Molenaar

Management en medewerkers

Commercie
Martijn Molleman (Manager Commercie)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Jack Tuijp (Account Manager)
jack.tuijp@fcvolendam.org

Communicatie
Johan de Wit (Graphic Design, Audiovisueel & Media)
johan.dewit@fcvolendam.org

Sonny Sier (Communicatie, Content & Media)
sonny.sier@fcvolendam.org | 06-22086974

Operatie
Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

Financiele administratie
finance@fcvolendam.org

Ticketing
Gery Veerman
ticketing@fcvolendam.org

Terreinmeester
Piet Jonk

Interieurverzorgsters en wasvrouwen
Monique Tol
Gemma de Wit
Marie Keizer

Veiligheidscoördinator
Maurice Roelandschap (FC Volendam en Jong FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

Supporters Coördinator (SLO)
Ron Nagtzaam
ron.nagtzaam@fcvolendam.org

Jeugdopleiding

Contact jeugdopleiding
jeugdopleiding@fcvolendam.org

Hoofd methodologie
Ruben Jongkind
ruben.jongkind@fcvolendam.org

Technisch manager bovenbouw
Michel Hordijk
michel.hordijk@fcvolendam.org

Technisch manager middenbouw
Cees Keizer
cees.keizer@fcvolendam.org

Technisch manager onderbouw
Dennis Reus
dennis.reus@fcvolendam.org

Vertrouwenspersoon
Fons Veeken
06-45484448 | veekenfons@gmail.com
Klik voor meer informatie over de vertrouwenspersoon

Wedstrijdsecretaris
Henk Binken
wedstrijdsecretaris@fcvolendam.org

Media

Perschef FC Volendam
Sonny Sier
06-22086974 | sonny.sier@fcvolendam.org

Perschef Jong FC Volendam
Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
06-51247276 | christiaan.moenis@fcvolendam.org

Logo FC Volendam

Klik hier voor het logo van FC Volendam in PNG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in JPG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in EPS.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in PDF.

Jaarrekeningen

Klik hier voor de Jaarrekening 2018-2019



Laatste nieuws