Organisatie

Raad van Commissarissen

Frans Jonk (Voorzitter a.i.)
Keje Molenaar
Jaap Veerman
Erwin Boelhouwer
Nelly Veerman-Tol
Jan Plat
Kees Mooijer

 

Bestuur

Voorzitter:
Henk Kras

Vice-voorzitter:
Henk Schoorl

Penningmeester:
Henk Binken

Algemene Zaken:
Jan Smit

PR & Communicatie:
Richard de Weijze
richard.deweijze@fcvolendam.org

Secretaris met Portefeuille Jeugdopleiding:
Cor Tol 
cor.tol@fcvolendam.org
 

Management en medewerkers

Operatie

Remco van der Ende
remco.vanderende@fcvolendam.org

Demi Siebeling (Kidsclub)
demi.siebeling@fcvolendam.org

 

Commercie:

Martijn Molleman (Manager Commercie)
martijn.molleman@fcvolendam.org

Klaas Schilder (Key Account Manager)
klaas.schilder@fcvolendam.org

Jack Tuijp (Account Manager)
jack.tuijp@fcvolendam.org

Johan de Wit (PR, Media & Communicatie)
johan.dewit@fcvolendam.org

 

Financiele administratie:
finance@fcvolendam.org

 

Kaartverkoop: 
Gery Veerman (Operationeel Medewerkster Ticketing)
gery.veerman@fcvolendam.org

Nick Vermast (Commercieel Mederwerker Ticketing & Scout)
nick.vermast@fcvolendam.org

 

Terreinmeester:
Piet Jonk

 

Interieur verzorgster/wasvrouw:
Marie Jonk

 

Veiligheidscoördinator
Maurice Roelandschap (FC Volendam en Jong FC Volendam)
maurice.roelandschap@fcvolendam.org

 

Supporters Coördinator (SLO)
Ron Nagtzaam
ron.nagtzaam@fcvolendam.org

 

Technische zaken:

Technisch Manager
Misha Salden
misha.salden@fcvolendam.org

Hoofd Jeugdopleiding
Stanley van Kesteren
stanley.vankesteren@fcvolendam.org

Assistent Hoofd Jeugdopleiding
Sander Veraart
sander.veraart@fcvolendam.org

Hoofd Scouting
Johan Steur
jeugdscouting@fcvolendam.org

 

Perschef:
Sonny Sier
06-22086974
sonny.sier@fcvolendam.org

Christiaan Moenis (Jong FC Volendam)
06-51247276
christiaan.moenis@fcvolendam.org

 

Jaarrekeningen:

Klik hier voor de Jaarrekening 2016-2017

 

Logo FC Volendam:

Klik hier voor het logo van FC Volendam in PNG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in JPG.

Klik hier voor het logo van FC Volendam in EPS.



Laatste nieuws