Faninformatie voor Excelsior Rotterdam-uit op 10 mei

28 april 2026

FC Volendam speelt zondag 10 mei om 16:45 uur een uitwedstrijd tegen Excelsior Rotterdam. De kaartverkoop voor deze wedstrijd start op dinsdag 28 april om 12:00 uur voor de voorrangsgroep. Op donderdag 30 april om 12:00 uur kan de rest van de supporters een kaart kopen. Om deze uitwedstrijd te bezoeken dien je lid te zijn van de supportersvereniging. Supporters hebben de mogelijkheid om met de georganiseerde supportersbus of de auto af te reizen naar Rotterdam. Kaarten zijn exclusief verkrijgbaar via de online ticketshop van FC Volendam. De kaartverkoop loopt tot woensdag 6 mei 23:59 uur.

Er zijn in totaal 400 kaarten beschikbaar voor het uitvak bij Heracles Almelo. Het gaat om 130 buskaarten en 270 autokaarten. In verband met de drukte in de Touringcarwereld dat weekend en de extreem grote hoeveelheid parkeerplekken in de parkeergarage hebben we gekozen voor deze kaartverdeling. Om kaarten voor uitduels te kunnen kopen, moet je lid zijn van de supportersvereniging. Je lidmaatschap is tegelijkertijd ook je uitkaart voor dit seizoen. 

Georganiseerde busreis

Kaarten voor de georganiseerde busreis zijn te koop in de online ticketshop van FC Volendam. Er zijn 130 buskaarten beschikbaar. De kosten voor de busreis én het wedstrijdticket is in totaal € 34,-. De bus vertrekt om 14:00 uur vanaf het Tase-terrein richting het Van Donge & De Roo Stadion. Het omwisselpunt is bij het instappen van de bussen bij het Tase-terrein. Bij aankomst in Rotterdam worden de bussen één voor één gelost, zoals we dit al een aantal seizoenen doen. We verwachten van iedereen hieraan meewerkt en dat men rustig in de bussen wacht tot men aan de beurt is.

Wedstrijdkaart: € 9,-
Buskosten: € 20,-
Beveiligingskosten: € 5,-

Auto

Autokaarten voor Excelsior Rotterdam-uit zijn te koop in de online ticketshop van FC Volendam. Er zijn 270 autokaarten beschikbaar. De kosten voor de autokaart én het wedstrijdticket is in totaal € 14,-. Supporters die met de auto gaan kunnen hun kaart omwisselen bij de ingang van het uitvak van Excelsior Rotterdam. De auto kan worden geparkeerd op P3, dat is de Parkeergarage van de Erasmus Universiteit. Auto's mogen niet aanwezig zijn voor 15:45 uur.

Wedstrijdkaart: € 9,-
Beveiligingskosten: € 5,-

Bijzonderheden

  • Het is verplicht om een ID-bewijs en je uitpas bij je te dragen. Zonder uitpas mag je niet mee naar de wedstrijd.
  • Het is voor meereizende supporters niet toegestaan om zich voor- en na de wedstrijd in de binnenstad van Rotterdam te bevinden.
  • In het bezoekersvak worden alleen betalingen met PIN geaccepteerd.
  • In het bezoekersvak zijn trommels en een megafoon toegestaan. Spandoeken zijn toegestaan. Er zijn bij opkomst twee megavlaggen toegestaan bij opkomst van de spelers.
  • Er is in principe geen ophoudprocedure na afloop van het duel.
  • Glaswerk en chips zijn niet toegestaan in de bussen.
  • Koelboxen dienen tijdens de reis onder de stoel te staan en niet in een gangpad. Gebeurt dit wel dan vertrekken de bussen niet voordat de paden leeg zijn.
  • Eventuele extra kosten voor het schoonmaken, reinigen en vernielingen van de bus worden verhaald op de degene in de bus.


Laatste nieuws