FC Volendam speelt vrijdag 21 augustus om 20:00 uur een uitwedstrijd tegen MVV Maastricht. De kaartverkoop voor deze wedstrijd start op donderdag 13 augustus om 12:00 uur voor de voorrangsgroep. Op zaterdag 15 augustus om 12:00 uur kan de rest van de supporters een kaart kopen. Om deze uitwedstrijd te bezoeken dien je lid te zijn van de supportersvereniging. Supporters hebben de mogelijkheid om met de georganiseerde supportersbus of de auto af te reizen naar Maastricht. Kaarten zijn exclusief verkrijgbaar via de online ticketshop van FC Volendam. De kaartverkoop loopt tot woensdag 19 augustus 23:59 uur.
Er gaan 300 kaarten in de verkoop voor het uitvak bij MVV Maastricht. Het gaat om 200 buskaarten en 100 autokaarten. Om kaarten voor uitduels te kunnen kopen, moet je lid zijn van de supportersvereniging. Je lidmaatschap is tegelijkertijd ook je uitkaart voor dit seizoen.
Voorwaarden voor het bezoeken van uitwedstrijden voor het seizoen 2026/27 zijn als volgt:
Kaarten voor de georganiseerde busreis zijn te koop in de online ticketshop van FC Volendam. Er zijn 200 buskaarten beschikbaar. De kosten voor de busreis én het wedstrijdticket is in totaal € 40,-. De bus vertrekt om 16:00 uur vanaf het Tase-terrein richting De Geusselt. Het omwisselpunt is bij het instappen van de bussen bij het Tase-terrein. Bij aankomst in Maastricht worden de bussen één voor één gelost, zoals we dit al een aantal seizoenen doen. We verwachten van iedereen hieraan meewerkt en dat men rustig in de bussen wacht tot men aan de beurt is.
Wedstrijdkaart: € 9,-
Buskosten: € 26,-
Beveiligingskosten: € 5,-
Autokaarten voor MVV Maastricht-uit zijn te koop in de online ticketshop van FC Volendam. Er zijn 100 autokaarten beschikbaar. De kosten voor de autokaart én het wedstrijdticket is in totaal € 14,-. Supporters die met de auto gaan kunnen hun kaart vanaf 18:15 uur omwisselen bij het Tinq Tankstation aan de Molenweg 26 in Wessem. De auto kan worden geparkeerd bij het uitvak van MVV Maastricht. Auto's mogen niet aanwezig zijn voor 19:00 uur.
Wedstrijdkaart: € 9,-
Beveiligingskosten: € 5,-