FC Volendam C1 sluit het seizoen waardig af

02 mei 2010

De C1 heeft in de laatste wedstrijd van het seizoen een 5-0 overwinning geboekt op hekkensluiter Houten C1. De ploeg van Stanley van Kesteren sloot daarmee het competitieseizoen waardig af. De 10e plaats op de ranglijst is enigzins teleurstellend maar de selectie komt nog in aanmerking voor een toetje. In de bekerfinale mag het op zaterdag 16 mei aantreden tegen AFC C1. De winnaar speelt dan op 5 juni voor de SuperCup tegen de kampioen, AZ. Dat de selectie het goed heeft gedaan en potentieel heeft, blijkt wel uit het feit dat slechts één speler afvalt in de aanloop naar het nieuwe sezoen. Met de vooruitzichten om alsnog een prijs te verroveren was het mooi seizoen. Dank van de webmaster ook voor "altijd" een verslag.

{foto1}

Vanwege personele problemen moesten er een aantal spelers doorschuiven naar andere teams. Dit betekende dat Floris Mulder, Johan Keizer, Jesse Braspenning, Denzel Sno en Didier Karregat met de B2 meegingen naar Hellas Sport en daar ook met 2-3 wisten te winnen. De versterkingen voor de C1 kwamen uit de C2 en Jeremy Moorthaemer, Daniel Muhren en Stefan Daman schoven aan bij het team en zij konden alle drie terugzien op goede wedstrijd. Opvallend was dat zij zich moeiteloos wisten aan te passen en zeker hun rol en taak prima wisten uit te voeren . De SV Houten begon overigens niet onverdienstelijk aan de wedstrijd en nam zeker in de beginfase het initiatief. Het was even wennen voor diverse oranjehemden want sommigen stonden door de verschuivingen op een iets andere positie en het was even zoeken. Elroy Tuur was vandaag de baas op het veld en zette als aanvoerder de manschappen goed neer.

{foto2}

FC Volendam brak wel een paar keer goed en gevaarlijk uit alleen stond het vizier bij de spitsen nog niet op scherp. Een doelpunt hing in de lucht en het was Leroy de Graaff die zich goed vrijspeelde en het was Denzel Prijor die de prima voorzet kon binnentikken, 0-1. Het wachten was op de bevrijdende tweede treffer en die leek er ook te komen toen Elroy Tuur op een meter afstand van het doel een kans kreeg en behoorlijk uithaalde. Iedereen rekende op een treffer maar de keeper van SV Houten niet, want in plaats van het netje kreeg hij de bal per ongeluk op zijn hoofd. Ondanks grote kansen werd er niet meer gescoord en gingen we de rust in met en zeer magere 0-1 voorsprong. Dat kon nog wel eens lastig worden op het hobbelige veld waar goed voetbal nauwelijks mogelijk was.

{foto3}

Het arme SV Houten kwam er in de tweede helft helemaal niet meer aan te pas. Het was FC Volendam dat de lakens uitdeelde. Een vrije trap werd door Denzel Prijor goed voor het doel gebracht en Leroy de Graaff tikte de bal achter zijn standbeen binnen, 0-2. Een goed genomen vrije trap van Elroy Tuur werd op waarde geschat door Denzel Prijor die alert reageerde en de bal kon binnentikken. Kort hierna gaf de prima spelende Rowin Mol een haarscherpe voorzet die door een verdediger van SV Houten in paniek in eigen doel werd geschoten en dat betekende de 0-4. De koek was nog niet op want eerst was het Tony Chau die de lat raakte maar Navid Sherhrzada bracht na goed doorzetten de eindstand van 0-5 op het scorebord. Enige vervelende was dat een speler van SV Houten na een ongelukkige charge met een ernstige blessure moest uitvallen.

{foto4}

Volgende ter voor bereiding op de bekerfinale van 15 mei a.s. oefenen we zaterdag 8 mei a.s. om 12.00 uur thuis tegen Feijenoord. Op 15 mei om 15.00 uur zal in Uithoorn op het terrein van Legmeervogels de bekerfinale tegen AFC Amsterdam worden gespeeld. Voor foto’s van alle wedstrijden van de C1 van dit seizoen wil ik alle belangstellenden verwijzen naar de twee websites van José Mol: http://picasaweb.google.nl/rowinfcvolendam & http://picasaweb.google.nl/rowinfcvolendam2 voor het tweede deel van het seizoen.
Floris Heuyerjans


 

 

EINDSTAND
GWGVPTVT
1. AZ2420136110922
2. Ajax241743559129
3. Twente Academie241644527235
4. Heerenveen/Emmen241446465827
5. RVO F.C. Groningen241248405734
6. AFC241158386043
7. F.C. Omniworld24969334228
8. Elinkwijk2410212325359
9. F.C. Zwolle249411313436
10. F.C. Volendam2410113314652
11. Stormvogels2443171523103
12. De Graafschap242417102695
13. Houten241023311115


Laatste nieuws