Hoofdtrainer Rick Kruys blijft twee jaar langer verbonden aan FC Volendam. De 40-jarige Utrechter heeft zijn contract verlengd tot medio 2028. Het oude contract van Kruys liep komende zomer af.
Kruys begon in 2024 aan zijn missie met FC Volendam. Direct werd het kampioenschap binnengehaald en promotie naar de VriendenLoterij Eredivisie veiliggesteld. Ook op het hoogste niveau wordt de stijgende lijn voortgezet. Tussen 2011 en 2012 droeg Kruys ook als speler het shirt van FC Volendam. Als (assistent-)trainer was hij eerder werkzaam bij FC Utrecht en VVV-Venlo.

Kruys reageert op zijn contractverlenging. "Ik ben blij met het vertrouwen van de club. De contractverlenging van Patrick Busby en mij geeft een hoop duidelijkheid aan een ieder. We gaan de missie die we in 2024 zijn gestart verder vervolgen."
"De aanstelling van Rick Kruys blijkt een schot in de roos", zegt Technisch Directeur Patrick Busby. "Hij heeft de club met zijn werkwijze in een mum van tijd naar een hoger plan getild. Rick is een vakman, vakidioot, die niets aan het toeval overlaat en open staat voor suggesties. Wij werken als een hecht tandem heel erg goed samen en ik ben enorm blij dat we Rick zijn jawoord hebben om nog twee seizoen onze hoofdtrainer te zijn. Rick ziet het perspectief van FC Volendam en we kunnen nu in alle duidelijkheid uitkijken naar de sportieve toekomst."
