Volare Bicycles heeft zich als sponsor verbonden aan FC Volendam. Het Volendamse bedrijf is naamgever geworden van één van de lounges in het Kras Stadion. Volare neemt de voormalige Red Carpet Lounge over.
Volare Bicycles is al meer dan 75 jaar de specialist in Europa in het produceren van de mooiste en betrouwbare kinderfietsen. Tegen alle ontwikkelingen in is Volare Bicycles blijven groeien door steeds weer nieuwe modellen op de markt te brengen. Zo zijn zij inmiddels in 34 landen actief en hebben zij meer dan 400 verschillende kinderfietsen in hun collectie, met daarbij een breed scala aan bijpassende fietsaccessoires. Bovendien fungeert Volare als licentiehouder voor bekende merken als Disney, Marvel, Bluey, Paw Patrol en Barbie. Er wordt hard gewerkt aan het inrichten van de Volare Lounge, zodat de bezoekers van het Kras Stadion daar kunnen gaan genieten van de prachtige Lounge.
Edwin Boelsz, die vanaf zijn jeugd al betrokken is bij FC Volendam en RKAV Volendam als voetballer en jeugdtrainer, is super blij om zijn sponsorschap verder uit te breiden. "Voetbal leeft in ons dorp als nooit te voren en dat is prachtig om te zien. Zonder sponsoren is het voor de FC en RKAV onmogelijk om verder te groeien. Wêi Binne Vòlledam!"
"We zijn enorm blij met de samenwerking met Volare Bicycles", zegt Seger Wagenaar, commercieel manager van FC Volendam. "Als club vinden we het belangrijk om partners aan ons te binden die onze waarden delen en bijdragen aan de beleving rond FC Volendam. Met de Volare Lounge creëren we samen een plek waar zakelijke relaties en supporters elkaar in een gastvrije en sportieve omgeving kunnen ontmoeten. We kijken uit naar een succesvolle samenwerking."