FC Volendam ontvangt zondagmiddag Excelsior in het Kras Stadion. Het duel wordt gespeeld tijdens de 35ste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie. Om 16:45 uur wordt er afgetrapt. Het duel is volledig uitverkocht. Er zijn en komen geen kaarten meer in de verkoop.
Seizoenkaarthouders kunnen op vertoon van hun seizoenkaart naar de wedstrijd. Je kunt plaats nemen op de tribune waar jouw seizoenkaart recht op geeft. Zakelijke relaties dienen hun businessclubcard mee te nemen.
Het duel is volledig uitverkocht. Er zijn en komen geen kaarten meer in de verkoop. Ook niet op de wedstrijddag aan de stadionkassa's.
Indien FC Volendam kampioen wordt, is het niet toegestaan het veld te betreden. De ceremonie zal niet beginnen als er supporters op het veld zijn. Gun de spelers hun ereronde bij het binnenhalen van het kampioenschap.
De Pé Mühren-tribune is dit seizoen volledig uitverkocht, maar we zien nog iedere wedstrijd lege hoeken. In het midden zijn er te veel mensen die op elkaar gepakt staan, terwijl we juist ruimte moeten maken voor groei. Sinds Jong PSV-thuis geldt er enkele bezetting. Geen drie man op één stoeltje. Maar juist meer spreiding en meer sfeer. Hekside gaat uitbreiden – naar links én rechts. Zo kunnen de lege hoeken gevuld worden en staat er geen dubbele bezetting meer in de kern.
In de rust is er een optreden van de 3JS. Mocht FC Volendam het kampioenschap binnenhalen, dan is er ook een optreden van Likke Pêhp en Flak Zullie.
Het is niet toegestaan om fietsen te plaatsen binnen de hekken van het Kras Stadion. Het is mogelijk om fietsen te parkeren op het schoolplein tegenover het Kras Stadion. We verzoeken supporters ook om fietsen niet in voortuinen van buurtbewoners van het Kras Stadion te plaatsen.
FC Volendam maakt gebruik van duurzame, re-usable hardcups. FC Volendam werkt met drie formaten, elk voorzien van een fraai FC Volendam-design. Bij aankoop van je eerste drankje betaal je €1,- statiegeld. De hardcup lever je elke keer weer in als je een nieuw drankje haalt. Na je laatste drankje kun je de beker inleveren bij de verkooppunten. Je krijgt dan een muntje, waarmee je het volgende thuisduel weer een drankje kunt halen zonder statiegeld te betalen voor je beker. Het is dus niet mogelijk om dat bedrag na afloop van het duel weer terug te krijgen. De verkooppunten blijven open tot en met het einde van de wedstrijd.
Net als afgelopen seizoen is het bruggetje nabij de Pegasusstraat en het P1 parkeerterrein van het Kras Stadion rondom de thuiswedstrijden gesloten. Het is voor supporters niet mogelijk om twee uur vóór de wedstrijd en anderhalf uur na de wedstrijd gebruik te maken van de overgangsroute. Hiermee wordt de kans op mogelijke provocatie tussen supporters van beide clubs verkleind. Het is ook niet meer mogelijk fietsen nabij het bruggetje te plaatsen. Supporters die met de fiets komen dienen gebruik te maken van de fietsenstalling op het schoolplein van de voormalig St. Vincentiusschool aan de Meidoornstraat.
De Fanshop is zondag vanaf 14:45 uur geopend en sluit een half uur na de wedstrijd.
• Het stadion is twee uur voor aanvang open. Zorg dat je op tijd bent om drukte voor te blijven.
• Vergeet je seizoenkaart niet.
• Neem een geldig legitimatiebewijs mee.
• Omwille de verwachte drukte zijn er extra toiletten geplaatst in het Kras Stadion. Het betreft plaskruizen die in elke hoek van het Kras Stadion zijn geïnstalleerd.
• Het Kras Stadion is cashless. We hebben vanaf aankomende wedstrijd geen consumptiemunten meer, maar pasjes die je kunt opwaarderen. De pasjes kun je opwaarderen met pin of cash. Deze pasjes zijn te krijgen in de fanshop. Muntjes die eerder zijn aangeschaft blijven geldig.
• De verkooppunten zijn geopend voor eten en drank.
• Roken in het stadion is niet toegestaan.
• Er wordt GEEN alcohol geschonken aan bezoekers onder de achttien jaar.
• Houd je aan de huisregels, met een nadrukkelijk verzoek om géén vuurwerk af te steken en bekers naar het veld te gooien. Dit heeft de club al meerdere boetes opgeleverd.