Agenda & Uitslagen

Op deze pagina vindt u de tijdelijke agenda van FC Volendam met alle wedstrijden. De betreffende pagina met alle data is binnenkort beschikbaar. Heden vindt u hier vast het programma en uitslagen.
 


maandag, 1 april

20:00 | FC Volendam - FC Dordrecht | Kras Stadion | M.J. Nagtegaal | S.N.V. Nanninga | R. Miedema | T.R. Winkel | uitslag 3-4 (J. Vlak, Van der Moot, Peters)


  dinsdag, 2 april

18:30 | FC Volendam U19 - Voetbal Academy Sports Group U19 | oefen | Kras Stadion | T. Anderiessen | J. Marinus | A. Ramdjas


  woensdag, 3 april

17:30 | FC Volendam U12 - Foresters U13 | Kras Stadion | oefen | (11:11) | J.N. Beers | uitslag 1-2
 

vrijdag, 5 april

20:00 | TOP Oss - FC Volendam | Oss | L.J. Gerrets | M. Ketting | R.H. Langeland | R.H. Hensgens | uitslag 0-0


zaterdag, 6 april

11:45 | FC Volendam U19 - FC Utrecht U19 | Kras Stadion | M. Huisman | uitslag 2-2
12:00 | FC Volendam U14 - FC Twente U14 | Kras Stadion (veld 2) | A.W. Vos | uitslag 1-4
12:00 | De Graafschap U17 - FC Volendam U17 | Doetinchem | P.N. van der Burg | uitslag 4-1
12:45 | sc Cambuur U13 - FC Volendam U13 | Leeuwarden | T.S. Bruinsma | uitslag 0-0
13:00 | Alphense Boys U15 - FC Volendam U15 | Alphen a/d Rijn | L. de Bruijn | uitslag 1-1
14:00 | Vitesse U12 - FC Volendam U12 | Arnhem
14:00 | FC Utrecht U16 - FC Volendam U16 | Utrecht | R. Sierhuis | uitslag 5-2
 
18:00 | Jong FC Volendam - Dongen | Kras Stadion | E.P.W. Thijs | A. Overwijk | J. Hindriks | uitslag 9-0


dinsdag, 9 april

20:00 | Jong FC Volendam - Quick | Kras Stadion | restant 45 minuten | P. Henshuijs | R. Janssen | F. Winter | uitslag 1-1
17:30 | Almere City FC U15 - FC Volendam U14 | oefen | Almere


woensdag, 10 april

18:30 | FC Volendam U13 - PSV U13 | Kras Stadion | halve finale beker | M. Veltman | M. Baloochi | F. Akdeniz | uitslag 2-1

 

vrijdag, 12 april

20:00 | FC Volendam - Jong PSV | Kras Stadion | C. Mulder | F. Ozinga | M.C. Janssen | W. Wiersma | uitslag 0-3


zaterdag, 13 april 

09:30 | FC Volendam U12 - AZ U12 | Kras Stadion (veld 2) | uitslag 9-9
12:00 | FC Volendam U13 - GA Eagles U13 | F. Jans | locatie RKAV Volendam-complex | uitslag 0-2
12:00 | Sparta R. U14 - FC Volendam U14 | Rotterdam | L.J. Beugelsdijk | uitslag 3-0
12:00 | FC Volendam U16 - Excelsior R. U16 | Kras Stadion, veld 2 | oefen | M. Jalving | D. Strunk | N. Oosterveer | uitslag 5-2
12:00 | FC Volendam U15 - ADO Den Haag U15 | Kras Stadion | M. van der Beek | uitslag 1-3
14:30 | sc Heerenveen U17 - FC Volendam U17 | Heerenveen | P.W. Stolk | uitslag 6-1
15:00 | Excelsior U19 - FC Volendam U19  Rotterdam | S.J.M. Janssen | uitslag 4-3



zondag, 14 april

10:00 | Molenaar & Zwarthoed Cup | toernooi U9 | Kras Stadion | Prijsuitreiking door Jari Vlak | 16:10 uur
(deelnemers: Ajax, Heerenveen, Sparta, Excelsior, Vitesse Arnhem, FC Utrecht, Volendam, ADO Den Haag)
Scheidsrechters: T. Kool | F. Blog | F. Wever | K. Pauw


10:30 – 10:55 Volendam  U9 - Sparta Rotterdam U9 | uitslag 1-1
10:30 – 10:55 Vitesse U9 - ADO Den Haag U9 | uitslag 2-1

11:00 – 11:25 Ajax U9 - Excelsior Rotterdam U9 | uitslag 7-0
11:00 – 11:25 FC Utrecht U9 - Heerenveen U9 | uitslag 9-0

11:30 – 11:55 Volendam U9 - ADO Den Haag U9 | uitslag 0-3
11:30 – 11:55 Sparta Rotterdam U9 - Vitesse U9 | uitslag  0-5

12:00 – 12:25 Ajax U9 - FC Utrecht U9 | uitslag 4-1
12:00 – 12:25 Heerenveen U9 - Excelsior Rotterdam U9 | uitslag 0-2 

12:30 – 12:55 Volendam U9 - Vitesse U9 | uitslag 1-4
12:30 – 12:55 ADO Den Haag U9 - Sparta Rotterdam U9 | uitslag 2-0

13:30 – 13:55 Ajax U9 - Heerenveen U9 | uitslag 11-0
13:30 – 13:55 FC Utrecht U9 - Excelsior Rotterdam U9 | uitslag 4-1
 

Kruisfinale:

14:10 – 14:35 Vitesse U9 - FC Utrecht U9 | uitslag 0-2
14:10 – 14:35 Ajax - ADO Den Haag U9 | uitslag 4-0

Plaats: 7 - 8

14:40 - 15:05 Sparta U9 - Heerenveen U9 | uitslag 7-1
 

Plaats: 5 - 6 

14:40 – 15:05 Volendam U9 - Excelsior U9 | uitslag 2-0

Plaats: 3 - 4

15:10 – 15:35 ADO Den Haag U9 - Vitesse U9 | uitslag 4-2
 

Finale:

15:40 – 16:05 Ajax U9 - FC Utrecht U9 | uitslag 11-1 | Ajax U9 toernooiwinnaar
 

Prijsuitreiking door Jari Vlak | 16:10 uur | Kras Stadion


14:30 | TEC - Jong FC Volendam | Tiel | N.H.H.J. Tunnissen | G. van Mun | R.D. Reinds | uitslag 1-0


woensdag, 17 april

17:30 | FC Volendam U13 - sc Buitenveldert U13 | Kras Stadion | N. Oosterveer | uitslag 0-3


donderdag, 18 april

15:30 | FC Volendam U17 - Sagan Tosu U17 (Japan) | oefen | Kras Stadion | R. Paszotta | A. Wolff | F. Sidali



vrijdag, 19 april

20:00 | FC Volendam - NEC | Kras Stadion | J.W.M. van der Laan | F. Vandeursen | D.D. Adriaans | R.J.A. Gansner | uitslag 2-3 (Antwi, Berenstein)


zaterdag, 20 april

11:00 | AZ U16 - FC Volendam U16 | Wijdewormer | oefen | uitslag 5-2
11:30 | FC Volendam U12 - Zeewolde U13 | oefen | Kras Stadion (veld 2) | 11:11 | uitslag 9-2
11:45 | FC Volendam U19 - Almere City FC U19 | Kras Stadion | Y. Kuipers | uitslag 1-2
12:00 | NEC U13 - FC Volendam U13 | Nijmegen | oefen | uitslag 5-3
14:30 | FC Volendam U17 - Sparta R. U17 | Kras Stadion | S.F. Bosscha | uitslag 0-3

18:00 | Jong FC Volendam - Quick'20 | Kras Stadion | V.S. Ris | D. Brondijk | J. Langenberg | uitslag 0-0
 

maandag, 22 april

14:30 | Jong FC Utrecht - FC Volendam | Utrecht | E. Blank | M.W.J. Ribbink | H.M. Kucukerbir | B. Sahiner


dinsdag, 23 april

18:30 | FC Volendam U12 - De Blokkers U13 | oefen | Kras Stadion | (11:11) | T. Molenaar


woensdag, 24 april

18:30 | Willem II U17 - FC Volendam U17 | Tilburg | M. Kraan
18:30 | FC Volendam U19 - Willem II U19 | Kras Stadion | M. Brants
 

vrijdag, 26 april

20:00 | Telstar - FC Volendam | IJmuiden


dinsdag, 30 april

15:00 | FC Twente U19 - FC Volendam U19 | Hengelo | H.J.M. Sluijtman


woensdag, 1 mei

19:00 | Olympia Haarlem U19 - FC Volendam U16 | Haarlem | oefen


vrijdag, 3 mei

20:00 | FC Volendam - Roda JC | Kras Stadion


zaterdag, 4 mei

10:30 | FC Twente U12 - FC Volendam U12 | Hengelo
12:00 | FC Volendam U14 - Roda JC U14 | Kras Stadion
12:30 | ADO Den Haag U16 - FC Volendam U16 | Den Haag
13:15 | Excelsior U13 - FC Volendam U13 | Rotterdam
13:15 | Excelsior U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
14:30 | FC Volendam U17 - PEC Zwolle U17 | Kras Stadion
14:30 | sc Heerenveen U19 - FC Volendam U19 | Heerenveen


zondag, 5 mei

14:00 | Westlandia - Jong FC Volendam | Naaldwijk
 

maandag 6 en vrijdag 10 mei
1e Ronde Play-offs


woensdag, 8 mei

17:30 | FC Volendam U13 - AFC U13 | Kras Stadion | oefen


zaterdag, 11 mei

09:30 | PSV U12 - FC Volendam U12 | Eindhoven
10:00 | FC Volendam U13 - FC Den Bosch U13 | Kras Stadion
12:00 | FC Volendam U16 - De Graafschap U16 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Volendam U15 - FC Den Bosch U15 | Kras Stadion | Bakkali Yakhlef
12:00 | FC Den Bosch U14 - FC Volendam U14 | Den Bosch
12:45 | Excelsior U17 - FC Volendam U17 | Rotterdam
14:30 | FC Volendam U19 - De Graafschap U19 | Kras Stadion

19:00 | Jong FC Volendam - OSS'20 | Kras Stadion


dinsdag, 14 mei

18:15 | Ajax U15 - FC Volendam U15 | halve finale beker | Amsterdam


woensdag, 15 mei

17:30 | FC Volendam U12 - IVV U13 | oefen | Kras Stadion | 11:11
 

donderdag 16 en zondag 19 mei
2e Ronde Play-offs


zaterdag, 18 mei

09:30 | FC Volendam U12 - Vitesse U12 | Kras Stadion
11:30 | PSV U16 - FC Volendam U16 | Eindhoven 
12:30 | Spartaan'20 U15 - FC Volendam U15 | Rotterdam
14:30 | FC Volendam U17 - ADO Den Haag U17 | Kras Stadion
15:00 | Almere City FC U13 - FC Volendam U13 | Almere
15:00 | FC Groningen U19 - FC Volendam U19 | Groningen


zondag, 19 mei

14:00 | Jong FC Volendam - OFC | Kras Stadion

donderdag 23 en zondag 26 mei

3e Ronde Play-offs


zaterdag, 25 mei

10:00 | FC Volendam U14 - toerenooi Lommel SK (België)
10:30 | FC Volendam U15 - NEC U15 | Kras Stadion (veld 2)
12:00 | FC Volendam U16 - Fortuna Sittard U16 | Kras Stadion
12:00 | De Graafschap U12 - FC Volendam U12 | Doetinchem | oefen
12:30 | FC Twente U17 - FC Volendam U17 | Hengelo
13:00 | FC Volendam U13 - Roda JC U13 | Kras Stadion (veld 2)
14:30 | FC Volendam U19 - ADO Den Haag U19 | Kras Stadion




zondag, 26 mei

14:30 | HSC'21 - Jong FC Volendam | Haaksbergen




zaterdag, 1 juni

10:00 | FC Volendam U14 - Int. toernooi
11:00 | FC Volendam U12 - FC Den Bosch U12 | Kras Stadion (veld 2) | oefen
12:00 | FC Volendam U13 - FC Groningen U13 | bekerfinale | Kras Stadion  


zaterdag, 8 juni

10:00 | FC Volendam U13 - Ajax U13 | Kras Stadion | oefen


zondag, 9 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi s.v. Hoofddorp | Hoofddorp


zondag, 16 juni

12:00 | Voetbalschool Balcontrole


zaterdag, 29 juni

10:30 | AFC'34 U13 - FC Volendam U12  | Alkmaar (Twingames)
10:30 | AFC'34 U14 - FC Volendam U13  | Alkmaar
12:30 | AFC'34 U15 - FC Volendam U14  | Alkmaar
12:30 | AFC'34 U16 - FC Volendam U15  | Alkmaar
14:30 | AFC'34 U17 - FC Volendam U16  | Alkmaar
14:30 | AFC'34 U19 - FC Volendam U17  | Alkmaar
 

zondag, 30 juni

10:00 | FC Volendam U12 - toernooi BFC (8:8) 

 



vrijdag, 9 augustus

20:00 | Start Competitie Keuken Kampioen Divisie

 


 

 



Laatste nieuws