Agenda & Uitslagen

Op deze pagina vind u de tijdelijke agenda van FC Volendam met alle wedstrijden. De betreffende pagina met alle data is binnenkort beschikbaar. Heden vind u hier vast het programma en uitslagen.

 

maandag, 02 april

FC Volendam - Jong AZ | uitslag 4-1 (Berenstein, ten Den 2x, Visser) 
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: C. Ruperti, D. Zijlstra, H.M. Kucukerbir, R.N. de Cock 

 

dinsdag, 03 april

Jong ADO Den Haag - Jong FC Volendam | uitslag 3-1
Aanvang: 12:00
Locatie: Den Haag (oefenwedstrijd)
Scheidsrechters:

FC Volendam o17 - Zeeburgia o19 | uitslag 1-5
Aanvang: 18:30
Locatie: Kras Stadion (stadionveld), (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: V. Koning


woensdag: 04 april


FC Volendam o13 - Ajax o13 | uitslag 0-2
Aanvang: 17:30    
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.E. Glebbeek

 

vrijdag, 06 april

FC Emmen - FC Volendam | uitslag 2-3 (Smal, Vlak, Stroo)
Aanvang: 20:00
Locatie: Emmen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: M.B. van den Kerkhof | R. Honig | P. Janson | P. van der Pol
 

zaterdag, 07 april

FC Volendam o12 - rkvv DEM o13 | uitslag 4-2
Aanvang: 09:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: S. van der Wielen

 

FC Volendam o19 - sc Heerenveen o19 | uitslag 2-5
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: B. Drijfhout


FC Volendam o16 - Roda JC o16 | uitslag 8-2
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: D.A. Lyesen


PEC Zwolle o14 - FC Volendam o14 | uitslag 2-1
Aanvang: 13:00
Locatie: Zwolle, MacPark Stadion (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: J.H. Luiken

FC Volendam o15 - Sparta o15 | uitslag 1-3
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. Wigchers

 

Jong FC Volendam - ACV | uitslag 4-2 (El Hamdi, Mertens 2x, Tejan)
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: M.A. de Bruijn | G.A. Moraal | M.A. Bronts


FC Emmen o17 - FC Volendam o17 | uitslag 1-5
Aanvang: 14:45
Locatie: Emmen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: S.F. Bosscha
 

maandag, 09 april

Jong FC Utrecht - FC Volendam | uitslag 2-1 (ten Den)
Aanvang: 20:00
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: E. Bijl | E. Koopman | S. van der Vrande | R. Gansner

woensdag, 11 april

FC Volendam o12 - ADO'20 o12/o13 (Twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)

 

vrijdag, 13 april

FC Volendam - RKC Waalwijk | uitslag 0-1
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: C. Mulder | N. van Kampen | H.D. Fikkert | M. Vos

 

zaterdag, 14 april

FC Volendam o13 - FC Utrecht o13 | uitslag 1-3
Aanvang: 10:00    
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:
M. Keesman

FC Volendam o12 - De Graafschap o12 | uitslag 36-5
Aanvang: 12:00   
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

FC Volendam o14 - Roda JC o14 | uitslag 2-2
Aanvang: 12:00   
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: G. van Noordenburg


FC Twente o16 - FC Volendam o16 | uitslag 2-3
Aanvang: 12:30    
Locatie: Hengelo (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.P. Smit

FC Groningen o19 - FC Volendam o19 | uitslag 4-0
Aanvang: 12:30    
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: T. de Gast

FC Volendam o17 - sc Heerenveen o17 | uitslag 0-2
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: J. de Goeij

Magreb’90 - Jong FC Volendam | uitslag 1-2 (Mertens 2x)
Aanvang: 14:30
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: M.J. Kloet | T. den Hengst | D. Henkens

dinsdag, 17 april

FC Volendam o17 - rkvv DEM o19 | uitslag 6-2
Aanvang: 19:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter:
Y. Mahieu | R. van den Boogaard | T. Bueters

woensdag, 18 april

FC Volendam o12 - Cambuur Leeuwarden o12 | uitslag 17-4 (Twingames)
Aanvang: 17:30
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (oefenwedstrijd)


vrijdag, 20 april

FC Volendam - Jong Ajax | uitslag 1-2 (G. Vlak)
Aanvang: 20:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: L.J. Gerrets | R.H. Langeland | S.N.V. Nanninga | J.W.M. van der Laan

 

zaterdag, 21 april

FC Twente o14 - FC Volendam o14 | uitslag 2-1
Aanvang: 10:30
Locatie: Hengelo
Scheidsrechter: R.G. Sleiderink

FC Volendam o19 - NAC Breda o19 | uitslag 2-0
Aanvang: 11:45
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R.H. Karremans

FC Volendam o15 - Ajax o15 | uitgesteld
Aanvang: 12:00
Locatie: KRAS Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: R. Both


ADO Den Haag o17 - FC Volendam o17 | uitslag 0-2
Aanvang: 13:00
Locatie: Den Haag (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.J. Langendoen
 

PEC Zwolle o16 - FC Volendam o16 | uitslag 5-3
Aanvang: 12:45
Locatie: Zwolle (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: A. Rientjes

Roda JC o12 - FC Volendam o12 | uitslag 5-32
Aanvang: 13:00
Locatie: Kerkrade (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

Jong FC Volendam - Spakenburg | uitslag 2-0 (Hilterman, Tejan)
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: D. Schaper | M. Moerkerk | M. Rasch



zondag, 22 april

Molenaar & Zwarthoed Cup 2018 (O9-toernooi)
Aanvang: 10:00
Locatie: Kras Stadion (stadionveld)
Scheidsrechters: T. Molenaar | S. van der Wielen | T. Klein | R. Suijk
Prijsuitreiking door: Theo Zwarthoed (keeper Excelsior Rotterdam)

 

woensdag, 25 april

Excelsior o12 - FC Volendam o12
Aanvang: 18:00
Locatie: Rotterdam (competitiewedstrijd)

donderdag, 26 april

AFC'34 o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 18:00
Locatie: Alkmaar
 

zaterdag, 28 april

FC Volendam o17 - FC Twente o17
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: G. D'Onorio

FC Volendam o16 - Dream Team Academy o17
Aanvang: 12:00
Locatie: Kras Stadion (veld 2) (oefenwedstrijd)
Scheidsrechter: 


Odin’59 - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Heemskerk (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters: M. Vos | J.P. Been | J. Westhof 
 

Almere City FC - FC Volendam
Aanvang: 19:45
Locatie: Almere (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters:

zondag, 29 april

De Graafschap o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Doetinchem
Scheidsrechter: H.J.M. Sluijtman
 



dinsdag, 01 mei

Roda JC o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 14:30
Locatie: Kerkrade
Scheidsrechter: M.J. Kok






zaterdag, 05 mei

FC Groningen o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 10:30
Locatie: Groningen (competitiewedstrijd)

FC Volendam o19 - Almere City FC o19
Aanvang: 12:00
Locatie: Locatie: Kras Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: 

NAC Breda o17 - Fc Volendam o17
Aanvang: 12:30
Locatie: Breda
Scheidsrechter:

Jong FC Volendam - Jong FC Groningen
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
 

zaterdag, 12 mei

FC Volendam o13 - Go Ahead Eagles o13
Aanvang: 10:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)

Willem II o19 - FC Volendam o19
Aanvang: 12:30
Locatie: Tilburg
Scheidsrechter:


Quick Boys - Jong FC Volendam
Aanvang: 15:00
Locatie: Katwijk (competitiewedstrijd)
 

zaterdag, 19 mei

FC Utrecht o13 - FC Volendam o13
Aanvang: 11:00
Locatie: Utrecht (competitiewedstrijd)

PSV o15 - FC Volendam o15 
Aanvang: 11:30    
Locatie: Eindhoven, De Herdgang (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter: M.L.J. van Munster

Jong FC Volendam - Capelle
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
 

dinsdag, 22 mei

FC Volendam o15 - PSV o15
Aanvang: 16:30 uur
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
 

zaterdag, 26 mei

FC Volendam o13 - sc Heerenveen o13
Aanvang: 11:00
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

FC Volendam o14 - Willem II o14
Aanvang: 13:00
Locatie: KRAS Stadion (veld 2) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

sc Heerenveen o15 - FC Volendam o15
Aanvang: 12:00
Locatie: Heerenveen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

FC Volendam o19 - Roda JC o19
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

FC Volendam o17 - FC Utrecht o17
Aanvang: 14:30
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld) (competitiewedstrijd)
Scheidsrechter:

Scheveningen - Jong FC Volendam
Aanvang: 14:30
Locatie: Scheveningen (competitiewedstrijd)
Scheidsrechters:
 

zaterdag, 2 juni

FC Volendam o16 - toernooi De Graafschap
Aanvang: 10:00
Locatie: Doetinchem
 

zondag, 10 juni

PX Voetbaltoernooi (i.s.m. Sport-Koepel en Pop- en Cultuurhuis PX
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)
 

zondag, 17 juni

7 tegen 7 toernooi (Mannen 45+)
Locatie: KRAS Stadion (stadionveld)



Laatste nieuws